O nás

Proč nakupovat zboží u nás?

 Náš obchod, který se nachází nedaleko vstupu stanice metra Anděl, Bozděchova 5, Praha 5, provozujeme na stejném místě již přes 26 let, což přináší našim zákazníkům určitou jistotu při nákupu zboží i služeb s nimi spojených. Máte možnost si zboží u nás nejen prohlédnout a nechat předvést, ale samozřejmostí je i úprava šperků na míru, u hodinářského zboží nastavení a seřízení včetně dodání napájecích článků. Při prodeji hodinek  je úprava veškerých řemínků, vč. kovových zdarma. Zajišťujeme též záruční i pozáruční servis. Díky tomu Vám nevznikají při případné reklamaci či opravě zboží žádné další náklady spojené s balným, poštovným, atd. Jednoduše stačí přijít a my se o vše postaráme.

Pozáruční servis – díky této službě už nebudete mít problém s opravou nebo se sháněním náhradních dílů od hodinek (pásky, sklíčka, osičky, přezky aj.), napájecích článků či řemínků. V nabídce máme různé druhy pásků od koženkových, celokožených a kovových, až po luxusní pásky ze žraloka, pštrosa, krokodýla, ještěrky aj. V nabídce jsou též gumové, silikonové a vodotěsné kožené pásky (např. i pro značky Swatch, Tissot, Diesel…).

Dále provádíme veškeré zlatnické opravy a také zakázkovou výrobu i s dodaným materiálem na protihodnotu v zajímavých cenových relacích.

Součástí našich služeb jsou i rytecké práce (monogramy, věnování, jména, včetně obnovy původních rytin šperků, snubních prstenů) a vsazování (fasování) kamenů do šperků.